- 2019. december 06.
- Rendezvény
A gazdaság szereplőit, cégvezetőket és közélet szereplőit, kamarai együttműködő partnereket hívja a gazdaság szezonnyitó báljára a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Az üzleti kapcsolatok szorosabbá tételének szándékával minden évben megrendezésre kerül a ma már hagyományosnak számító bál 2020-ban január 24-én, pénteken, 19,00 órai kezdettel a Hotel Magyar Király Kupolatermében. Fókuszban a fiatal vállalkozók közössége, ismerjen meg új, lehetséges üzlettársakat!