Cookie / Süti tájékoztató
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy az fmkik.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
bővebben
Elfogadom
AA

Iparos Mester Vállalkozói Díj

Évtizedek óta valamelyik klasszikus szakma képviselői, tevékenységükkel szakmai rangot, elismerést vívtak ki. A díj elnyerésének feltétele, hogy a javasolt személy múltbéli tevékenysége szakmailag helyeselhető, a köz érdekében végzett munkája kiemelkedő legyen.

Díjazottak:    

2016.         Nagy István                            kőfaragó  

2016.         Stivi János                              fodrászmester 

2016.         Simicska István                      kőművesmester 

2016.         Nagy Lajos Dénes                  gépjárműjavító- és szerelőmester

2016.         Wanderer Géza Pál                pékmester 

2016.         Tóth Antal Lajos                    szobafestő-mázoló és tapétázómester

2016.         Kiss József                              fodrászmester 

2016.         Papp József Györgyné           fodrászmester 

2016.         Elek István                             gázvezeték-és készülékszerelő mester

2016.         Tankó Zoltán Károly              bádogosmester 

2016.         Kovács Jenő                           órásmester 

2016.         Kálmán Imre                          géplakatos- és esztergályosmester

2016.         Lédeczi József                        kőművesmester 

2016.         Krausz József                         asztalos  

2016.         Nagy Jánosné                         virágkötő és virágkereskedő

2016.         Szebek Mihály István            autóvillamosságiszerelő-mester

2016.         Tóth János                              autófényező mester 

2016.         Domján János                         cukrászmester 

2016.         Flaschner Kálmán                  késes-és műköszörűs mester

2016.         Kertész László Pál                 kádármester 

2016.         Lévai László                           késes- és műköszörűs mester

2016.         Harangozó Gyula                   fodrász  

2016.         Krár Ferenc                             asztalosmester 

2016.         Mórocz István                        gyémánt díjas kézműves kompaktor, könyvkötő

2016.         Balogh Károly                        pékmester 

2016.         Déri Imre Péter                      gázvezeték-és készülékszerelő mester

2016.         Kolek Józsefné                       fodrászmester 

2016.         Jámbor László Károlyné        kozmetikus mester 

2017.         Bocs Ferenc                            férfifodrász-mester

2017.         Golenyák János                      kereskedő  

2017.         Jánosi László                          villanyszerelő mester 

2017.         Krausz Józsefné                     női-férfi fodrászmester

2017.         Nagy Lajos                             húsfeldolgozó  

2017.         Ódor Erika                              nőiruha-készítő 

2017.         Varga Ferenc                          kőművesmester 

2018.         Szabó Árpád                           villanyszerelő  

2018.         Gajdacsik Gáborné                 fodrászmester 

2018.         Kovács Elemérné                     

2018.         Katona Csaba Attila               asztalosmester 

2019.         Jánosi Tibor                            fodrászmester

2019.         Vitai László                            központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

2019.         Takács Jenő                            kárpitosmester

2020.         Ertl Ferencné                          fodrászmester